Te Fundit

Tarifat e Parkimit, po partia e Çamëve me kë është?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:59 - 11/11/15 |
b.f

Nuk janë vetëm këshilltarët e djathtë dhe ata të LSI-së, që kundërshtojnë propozimet e sjella nga Bashkia e Tiranës për tarifat e reja të parkimit. Por janë edhe anëtarët e PDIU-së pjesë e koalicionit që përbën shumicën në Këshill. Kur priten edhe pak minuta nga nisja e mbledhjes, PDIU ka lajmëruar se nuk do ti votojë propozimet, çka duket se do ta bëjë të pamundur miratimin e propozimeve të sjella nga Bashkia.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas