InstaBIZ

Nora poston foto të Robertit, ja si e quan me përkëdheli


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:15 - 11/11/15 |
root

Nora Istrefi nuk ka folur kurrë për spekulimet që bëhen në kurriz të saj dhe familjes së saj. Jemi mësuar që këngëtarja të postojë foto të Renee dhe të vetat nëpër rrjete sociale, por së ka publikuar edhe një foto të bashkëshortit të saj, Robertit .

Me këtë foto Nora ka dashur t’i hedhë poshtë spekulimet e kohëve të fundit, që çifti janë në periudhë krize.

nor(6)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas