Etiketë: polic

Motra telefonoi policinë, parandalohet përshkallëzimi i konfliktit në familje

Arrestohen 16 persona në Tiranë

Polica Tiranës ka arrestuar 16 persona dhe procedohen penalisht 5 të tjerë, për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Narkotikëve bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit Xh. A., ...

Faqe 1 nga 6 1 2 6