Etiketë: Masat

CVOID-19/ Gjermania shtrëngon masat

CVOID-19/ Gjermania shtrëngon masat

Në prag të festave të fundvitit Gjermania kufizon kontaktet edhe për të vaksinuarit dhe të shëruarit. Kancelari gjerman Olaf Scholz dhe kryeministrat e 16 landeve të Gjermanisë miratuan të martën, ...

Faqe 1 nga 8 1 2 8