Etiketë: gruevski

Maqedoni/Gruevski, tone të ashpra me ambasadorin amerikan dhe amabasadorin e BE-së

Gruevski ka ikur nga Hungaria?

Mediat bullgare hedhin dyshime se Nikolla Gruevski është larguar nga Hungaria. Sipas agjencisë së lajmeve “Fokus”, ish-kryeministri maqedonas mund të ketë udhëtuar drejt Rusisë ose Turqisë. Informacionin, agjencia bullgare thotë ...

Faqe 1 nga 3 1 2 3