-Jetë dhe Stil

Suedezja që po “çmend” Instagramin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:45 - 17/10/15 |
root

Ajo po çmend të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale me anë të formave të saj bombastike. Modelja seksi Denise Fagerberg publikon vetëm foto provokuese në Instagram, ku duket se kryefjala është gjoksi shpërthyes. Suedezja ka premtuar se nuk do të ndalet këtu.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas