InstaBIZ

Dhurata Dora paralajmëron “Shumë On”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:50 - 17/10/15 |
root

Sot në mëngjes këngëtarja Dhurata Dora, ka ndarë me fansat sekuenca të shkurtra nga ky kënga e saj e re “Shumë On”. Në llogarinë e saj në Instagram Dhurata ka paostur një trailer të videos së saj. Alandy si producent dhe Max Production janë përsëri ata në të cilët Dhurata ka besuar për realizimin e ‘Shumë On’.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas