InstaBIZ

Angelina tregon gjithçka për Vogue


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:40 - 17/10/15 |
root

Ka qenë një nga femrat më të komentuara këtë javë për shkak të shëndetit të saj, por do të mësoni gjithçka për të gjatë muajit tetor ku ajo të shfaqet në revistën prestigjioze “Vogue”. Angeline Jolie dhe familja e saj janë fotografuar të gjithë në breg të detit dhe kjo jo pa qëllim, sepse ajo është duke punuar për filmin e saj, “By the sea” ku do të jetë aktore dhe regjisore.

 

Ajo rikthehet pas 10 vitesh krah bashkëshortit të saj, Brad Pitt dhe shprehet gjithashtu se, në këtë film janë derdhur të gjitha idetë e saj të “çmendura” .

Duke folur për operacionin e saj të vështirë (heqjen e vezoreve), Jolie ka thënë se, “nëna dhe gjyshja ime kanë vdekur pikërisht nga kjo sëmundje kur kanë qenë 40 vjeç. Ndërsa unë jam 40 tani dhe mezi pres të bëhem 50”, ka thënë ylli hollivudian.

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas