InstaBIZ

Stresi iu bashkua Berishës në protestë: Kosova është Shqipëri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:43 - 20/12/21 |
Opi Nion

I pranishëm në protesën e thirrur këtë të hënë nga ish-kryeministri, Sali Berisha ka qenë edhe reperi i njohur Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi.

Këngëtari është thuajse i pranishëm në të gjitha protestat që ndërmerr PD dhe ka shprehur prej kohësh hapur mbështetjen e tij për ish-kryeministrin Sali Berisha.

Sakaq, në foto Stresi shihet në mesin e protestuesve duke ngritur dy gishtat lart. Po ashtu ai ka publikuar ne rrjetin social “Instagram” një moment ku digjet flamuri serb, mbi të cilin shkruan Kosova është Shqipëri.

Protesta u mbajt para kryeministrisë dhe qëllimi i saj ishte shprehja kundër e ardhjes së Presidentit serb, Aleksandër Vuçiç në Tiranë dhe nismës “Ballkani i Hapur”./Opinion.al

 

Pas