Kryesore

Stop/ Si ndërrohen etiketat e ushqimeve në magazina


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:51 - 02/03/21 |
Opi Nion

Emisioni “Stop” sjell sonte me zë dhe figurë krimin shëndetsor, që bëhet cdo ditë me shëndetin tonë.

Kamera e fshehtë e programit ka faktuar gjithcka ndodh në magazinat e ushqimit, ku ndërrohen etiketa e falsifikohen produkte.

Më pas këto produkte hidhen sërish në treg e përfundojnë në tavolinat tona.Për cilat produkte bëhet fjalë dhe cilët janë subjektet, që na vënë në rrezik shëndetin, mund ta mësoni sontë në emisionin “Stop” në orën 20.10 në ekranin e TV Klan.

Pas