Aktualitet

“Stop”/ Kamer e fshehtë që tregon pazarin e politikanit me punë e seks


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:14 - 20/04/21 |
Opi Nion

Kamera e fshehtë e emisionit “Stop” tregon sonte, sesi zyrtarë partiakë premtojnë vende pune në këmbim të votave të 25 prillit.

Zyrtari i regjistruar, shprehet, se aktivistët do të merren në punë pa para, ndërsa ata, që janë në punë e do të duan t’i mbajnë vendet e punës, duhet të paguajnë.

Ndërsa negociohet për punë e pozicione, zyrtari nuk ngurron edhe të ngacmojë seksualisht vajzën, që po punon për fushatën dhe kërkon të sistemohet në punë pas 25 prillit.

Pas