Aktualitet

“Stop” denoncon: Si u ble vota për zgjedhjet e 25 Prillit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:42 - 27/04/21 |
Opi Nion

Ditën e sotme emisioni “Stop” në Tv Klan do të shfaqë me zë dhe figurë mënyrën sesi u ble vota për zgjedhjet e 25 Prillit në Shqipëri.

Kamera e fshehtë e “Stop” tregon se sa u ble një votë e sigurtë dhe kush e bleu votën e shqiptarëve për kë kandidat apo forcë politike? Këto janë disa nga pyetjet që do të marrin përgjigje në emisionin e sotëm “Stop”.

Por nuk mbetet vetëm me kaq, “pazaret” kanë vijuar edhe gjatë procesit të numërimit. Në një nga qarqet e Shqipërisë, fletët e votimit vazhdojnë të plotësohen edhe gjatë numërimit, pa asnjë kontestim nga grupet e numërimit.

Për të tjera detaje, ndiqni sonte emisionin “Stop” në Tv Klan në orën 20:10 minuta.

Pas