InstaBIZ

Stine i kushton këngë Rozës : “Jemi çift simpatik”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:10 - 09/11/15 |
root

Kantautori Nesti Duka ose Stine siç njihet nga të gjithë, i është rikthyer muzikës duke performuar në festivalin “Kënga Magjike”. “Cifti simpatik”, titullohet kënga të cilën ai ka kushtuar ish të dashurës së tij, Roza Lati aktualisht partnerja e tij në spektaklin “Dance With Me”.

Titullin e kësaj kënge Stine e ka bërë publik, në mënyrë të tërthortë për publikun natën e parë të DWM. Kur moderatorja Alketa Vejsiu e pyeti se si mund ta përkufizonte veten dhe Rozën, Stine ka thënë “jemi një cift shumë simpatik”. Roza nga ana tjetër pak orë përpara se ai të dilte në skenën e të Dielës Shqiptare, i ka dedikuar këtë status në Facebook.

Ja statusi i Rozës për Stinen:

“Jam këtu duke të dhënë suportin tim Nest.
Tani në këto momente, prezantohesh te “KENGA MAGJIKE”, me këngën tënde më të re, “Çifti Simpatik”! Si kam qenë në sallë për herë të parë tek performanca jote me “ISHE TI”… Ashtu jam edhe sot, këtu, duke të uruar shumë suksese!”, shkruan Roza në Facebook.

Ku i dihet ndoshta rikthen përsëri.. ju si mendoni?!

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas