Aktualitet

S. Koka: të dhënat e tatimeve, burim shtantazhesh per biznesmenet 


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 01:02 - 05/11/15 |
b.f

“Kopjimi i të dhënave të tatimeve nga persona të paautorizuar, sipas ligjit është kategorikisht e ndaluar. Lidhur me mënyrën se si mund të keqpërdoren këto të dhëna, gazetari Spartak Koka në emisionin “Opinion”, ka pohuar se ato mund  të përdoren për të identifikuar bizneset e mëdha dhe më pas për t’i shantazhuar ata apo për gjobvënie ndaj tyre.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas