-Jetë dhe Stil

Horoskopi, cfare parashikojne yjet sot?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 02:11 - 05/11/15 |
b.f

Dashi
Ndoshta do të merrni detyra apo role të reja shumë dinamike, duke ju bërë të jeni ata që ju doni.

Demi
Është koha e duhur për të dalë e për të luajtur. Fëmija brenda jush mund të jetë zgjuar dhe do t’ju mbushë me rini dhe spontanitet.

Binjakët
Anëtarët dhe ndryshimet në familje janë planet më të reja që dalin në dritë. Kjo mund të jetë një kohë e vecantë për ju.

Gaforrja
Kjo mund të jetë koha e duhur kur mund të komunikoni qartë për planet dhe kërkimet ku jeni drejtuar. 

Luani
Do të keni suportin e tri planetëve të mëdhenj në sektorin financiar dhe ky është momenti për të bërë disa përmirësime në portofol.

Virgjëresha
Ky është momenti kur duhet të prezantoni një anë tuajën, që të tjerët nuk e njohin. Edhe miqtë më të ngushtë do të mbeten të habitur.

Peshorja
Tranzicioni mund të jetë një koncept i rëndësishëm për ju sot. Do të ishte mirë të keni gati një plan.

Akrepi
Dita e sotme do t’ju gjejë në mes të një projekti të madh që kërkon një grup të kompletuar. Sigurohuni që zëri juaj të dëgjohet.

Shigjetari
Edhe pse fundjava po afron do të jeni në formë të mirë në punë. Do të keni shumë aktivitet të gjerë dhe pozitiv.

Bricjapi
Kjo mund të jetë një kohë e rëndësishme për ata që duan të hyjnë në sfida të reja apo të rrisin aftësitë e tyre.

Ujori
Disa nga punët më të mira tuajat do të vihen në shërnbim të të tjerëve. Do të shijoni një pamje të bukur dhe efektive të humanizmit.

Peshqit
Ka shumë arsyeja për të qenë optimist. Jeta nuk ju merr cdo ditë me të mira dhe kjo është një nga ditët.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas