Aktualitet

VIDEO/ Sonte në “Opinion” intervista “bombë” e doganierit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:00 - 05/11/15 |
b.f

Nje interviste, te cilen askush nuk guxonte ta transmetonte deri me sot! Nje akuze e forte e hedhur nga kreu i opozites Lulzim Basha! Sonte, ora 21:00, në “Opinion” !

 

https://www.youtube.com/watch?v=F1w5zF7Vs20&feature=youtu.be

KOMENTO (12)

Shkruaj nje koment

 1. Vetem nga kjo parti dalin gjithmon lajmet bomb dhe me pas skan asnje prove per ate qe thon dhe dalin qesharak Ne fund .keta njerz kan 25 vjet qe e bejn kete loj duke dedhur tym verdall mbi popullin per të bere kaos..ik thoi ketij të zgjidh njeher ceshtjet e tija qe ka Ne prokurori Se Ka vjedh e Ka vrar shum

 2. Te gjitha cfare perdite degjojme jane kaluar bombave. Paska qene gjithe “paria” hajdut!! I degjojme, shohim vidio, vertetohen me ze e figure, me kontrata e kompani fantazme dhe nuk ndosh asnje gje!!!
  Bombe te jete kur ai mashtrues, hajdut e kriminel Ilir meta me gjithe zagaret qe i vijne rrotull te denohen me burg!!! Dheee sidomos tu konfoskohet cdo gje!!!!
  Krimi eshte nje me pushtetin, nje me prokurorine e nje me gjykaten.
  Nje vorbull e madhe ku jane ndyer te gjithe dhe askush nuk ia mban ta coje deri ne fund dicka sepse ai tjetri perballe ka fakte per kete e per cdo tjeter qe perpiqet. Lehin si qeni qe nuk te ha. Nuk jane burra por jane hajdute qe sillen si grate.
  Vafte ne djall Ilir Meta me sojin e tij! Vafte ne djall Sandri, Fullani, Braho, CEZ, dhe Edi Rama qe ben te pastrin e te zotin. Nuk ka te ndenjura te luftoje bossat e krimit. Merret me njerezit qe me zor mbajne familjet. Do ishte bere shqiperia zvicer te mblidhte parate e te ardhurat e korrupsionit, mashtrimit, vjedhjes! Parate e luksit qe perfituan te gjithe ata qe privatizuan pasurine kombetare per nje kafshate buke e sot bejne bossin me pordhe ekraneve te tekevizioneve Te te gjithe hajdutet e pangopur zoti i ndeshkofte!!
  Mire ja beni ketij populli me barkun bosh qe ju sheh e lufton per ju qe te vidhni akoma. E provon ne lekure si e katandiset dhe rri fle si i humbur!!! Jo te ngrihet nga rrenjet e te fusi ne dhe fullanin meten sandrin Beroshen e Ramen.
  Te prononcohet Edi Rama se cfare jane 200 milion euro qe perfliten!!!! Dihet rroga dihen harxhimet … nga vijne keto????????

 3. aman me kto bomba se ne emission tend jane thene bomba duke filluar nga tom doshi e me rradhe dhe asgje nuk eshte bere nga ju gazetaret e famshem dhe nga ky shtet vari lesht. po ju dilni beni gam gam cdo nate, merrni ate rroge, shisni naj liber me rast festash, edhe jeni servile me cdo pale.

 4. Kujdes,z.Blendi njoftoni te pakten ambasadat e huaja te largohen se mos na i merni ne qafe me bombat e doganave qe do te hedh luli.

 5. Ama ne OPINION do plase bomba ?!!! I ka marre masat Fev Ziu me Frangajn per te minimizuar demet dhe ne fund do t’a konsiderojne si shashke te radhes.

Pas