InstaBIZ

Pse-të e Bleros…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:47 - 05/11/15 |
root

image

Blero Muharremi do të publikojë në 15 nëntor këngën e tij të re. Ajo titullohet “Pse” dhe pritet të jetë një baladë e ndjerë dashurie. Lajmin e ka bërë të ditur vet këngëtari në profilet e tij në rrjetet sociale.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas