Emisionet

Sot në “Opinion” Erion Veliaj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:01 - 08/04/21 |
Opi Nion

Drejtuesi politik i qarkut të Tiranës Erion Veliaj është sot në mbrëmje i ftuar në emisionin “Opinion”.

Përballë gazetarëve, Veliaj do të flasë për fushatën elektorale të Partisë Socialiste, përballjen me kundërshtarët dhe për situatën aktuale në vend.

I konsideruar nga Kryeministri Rama edhe si hartuesi i listës së deputetëve të qarkut, Veliaj do të flasë sot edhe për zonat më të nxehta ku do të zhvillohet beteja e Tiranës.

Ndiqeni sot Erion Veliaj në “Opinion” ora 21:00./Opinion.al

Pas