InstaBIZ

Sonila Meço do të qëndrojë në Agon ChannelBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:17 - 12/09/15 |
root

Shtypi rozë shkruante këtë javë se gazetarja dhe moderatorja, Sonila Meço do të braktiste Agon Channel, për tu rikthyer edhe njëherë në Top Channel, televizion ku ka punuar vite më parë si spikere. Mesa duket gazetarja i ka lexuar këto lajme dhe i ka dhënë “zë” atyre duke konfirmuar se, nuk do të lëvizë nga media aktuale në të cilën është e punësuar. Meço ka postuar pak orë më parë një foto në profilin e saj në Facebook ku shkruan, “së shpejti në Agon Channel”.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas