InstaBIZ

Martesa sekrete e Anjeza ShahinitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:40 - 12/09/15 |
root

Këngëtarja e mirënjohur Anjeza Shahini, ka zbuluar së fundmi përmes një postimi në rrjetin social “Facebook” se më 7 shtator 2015 ka lidhur kurorë me partnerin e saj të zemrës Paul Edward Connolly. Ceremonia e dasmës është mbajtur në Toskana të Italisë dhe gjithçka duket se është bërë në fshehtësi të plotë, larg vëmendjes së medias.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas