Aktualitet

Sondazhi/Jozefina Topalli  në krye, me diferencë të madhe votash


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:25 - 01/12/15 |
b.f

TIRANË- Jozefina Topalli ka marrë mbi 7800 vota deri tani në një votim të hapur që po zhvillohet prej 6 ditësh në portalin Opinion.al. Ky sondazh u lancua të enjten e javës që kaloi nga drejtuesi i emisionit dhe i portalit, Blendi Fevziu.

Të anketuar janë 10 politikanët më aktiv të PD-së. Ndërmjet tyre, Topalli po votohet bindshëm dhe ka shënuar një diference të madhe votash krahasuar me politikanët e tjerë të PD-së që janë pjesë e kësaj ankete. Më pas renditet Grida Duma.

Për të parë gjithë kandidatët dhe numrin e votave ju ftojmë të votoni në sondazhin e Opinion.al. Ai do të jetë në portal edhe për pak ditë.

KOMENTO (8)

Shkruaj nje koment

  1. Nuk besoj se eshte realitet sondazhi , nuk krahasohet me Grida Duma ,qe eshte shume here me e pregatitur dhe me e bukur. Grida te heqe pak kryenecine dhe nuk ka politikan te vihet ne kandar me te jo ne Shqiperi por dhe ne B.E.

Pas