Te Fundit

Hapet sondazhi për ministrat, cili është më i suksesshmi?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:24 - 19/11/15 |
root

Në Opinion.Al do të keni tashmë mundësi të votoni për një tjetër sondazh. Menjëherë pas atij të femrave seksi, në faqen e Opionin.Al e ka zënë vendin një tjetër sondazh, këtë herë politik.

Cilin nga ministrat e Kabinetit Rama vlerësoni më shumë?! Pëlqimin tuaj mund ta përktheni me një votë për Saimir Tahirin, Mimi Kodhelin, Ditmir Bushatin, Shkëlqim Canin, Edmond Haxhinaston, Arben Ahmetajn, Lindita Nikollin, Blendi Klosin, Klajda Gjoshën, Ilir Beqjan, Damian Gjiknurin si dhe Edmond Panaritin.

Filloni të votoni ministrin tuaj të preferuar….

KOMENTO (97)

Shkruaj nje koment

 1. Padisktutim Sajmirin Tahirin! Eshte energjike, i ri zgjuar, puntore eshte qeveritari me i sukseshem qe ka pasur shteti Shqiptar qe ne formimin e tij !

 2. Klajda Gjoshaj me e sukseshmja ne detyren e saj me integritetin vendosmerine sinqeritetin qe ajo ka pasqyron personin me positiv.

 3. Klajda Gjoshaj Me e sukseshmja dhe me integruesja ne detyren e saj me kte vullnet ju pasqyroni pozitivitetin tuaj..Vazhdoni kshu

 4. Keta jan totalisht te paafte , me ne krye tahirin, beqajn qe e kan marr nga kopeshti zoologjik,cani, harito, nikolla kryeinjorantja, kumbaro si kllouni i qeverise…. Te tjeret hajt mo shtyhen disi. Gjosha me e mira !

 5. Kjo qeveri po programon nje vrasje masive per popullin shqiptar, rritjen e taksave dhe vendosjen e taksave te reja.
  Kjo eshte fundi i marrezise se QEVERISE e cila po vret perdite shqiptaret.
  Me paketen e re fiskale, qe une shpresoj qe mos votohet pasi ne parlamentin shqiptar mund te gjenden akoma deputete te pergjegjshem, do te detyroje shqiptaret te ikin pa e kthyer koken prapa.
  Kjo pakete fiskale, ku makina quhet LUKS apo pensionisti duhet te paguaj 1000l/m2 per shtepin e tij, pagesa qe duhet te beje qeramarresi per ambjentin qe merr me qera, etj jane nje vrasje per nje popull te varfer si ai shqiptar.
  Kjo ka vetem nje rezultat pasurimin e ministrir Ahmetaj qe nga panjohuria e Rames per efektet e ketyre reformave, mendon te kape miliona Euro ne 2016 per familjen e tij.
  Nese Rama bie ne kthetrat e Ahmetaj atehere do te vije fundi i popullit shqiptar. Te shpresojme qe forcat politike ne parlament do ta frenojne kete cmenduri.

 6. Te bere sondazhin se cilin hajdut nga keta do ta votoni, do te ju shkonte me shum per shtati ketyre hajduteve te rradhes 4 vjeçare

Pas