-Jetë dhe Stil

Horoskopi 19 nëntor, Susan Miller


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:45 - 19/11/15 |
root

Dashi

Pasioni do t’iu prish balancat. Me Venusin në Peshore (shenjën e lidhjes) dhe Plutonin, (planetin e kontrollit) do ta keni pak të vështirë ta menaxhoni situatën.

Demi

Kolegët apo ndonjë vartësi juaj do t’iu kërkojë ti rregulloni disa ditë pushimi.

Binjakët

Besimi do të jete çelësi i suksesit i cili ju ka mbytur në mosbesim për një cështje biznesi, dashurie, etj. Besoni më shumë.

Gaforrja

Do të jeni gati për tu dorëzuar por egoja dhe besimi në vetvete, nuk do t’ju lejojë ta bëni një gjë të tillë.

Luani

Do t’ju ç’orientohen të gjitha planet, por gjeni pak kohë për ti mbledhur të gjitha faktet dhe kjo do t’ju bëj të ndiheni më mirë.

Virgjëresha

Mos prisni ti keni të gjitha ato ç’ka dëshironi.

Peshorja

Edhe pse jeni një shenjë shumë solare sa i takon kompromiseve që duhet të bëni, sot do të keni shi nga kjo fushë.

Akrepi

Ndiheni të lënduar shpirtërisht por vetem koha do të shërojë gjithçka.

Shigjetari

Jeni njeri që mendoni shumë dhe ju sigurojmë që rezultati i këtyre mendimeve do të jetë spektakolar.

Bricjapi

Vazhdoni të jini këmbëngulës dhe do të arrini shumë lart.

Ujori

Jini optimist dhe pranojeni të vërtetën ashtu siç është.

Peshqit

Nuk duhet të keni frikë të përballeni me të vertetën, herët a vonë ajo do të dalë në shesh.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas