-Teknologji

Snapchat sjell opsionin që po prisnit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:20 - 15/09/18 |
b.f

Ju pëlqen?

Më në fund një lajm i mirë nga SnapChat! Rrjetet sociale po na bëjnë çdo ditë e më shumë të varur ndaj tyre, Shumë shpesh nxjerrin risi të reja për të afruar sa më shumë përdorues. Të gjithë jemi fiksuar pas tyre dhe shpesh sjellin risi të ndryshme për të kënaqur përdoruesit e tyre. Aq shumë ndryshime kanë pësuar, saqë tashmë Instagram, SnapChat, Facebook etj, na duken njësoj.

Por muajt e fundit, SnapChat ka humbur shumë dhe përditësimet e tij nuk janë pëlqyer nga përdoruesit. Por siç duket tashmë ka fituar shumë pikë, pas risisë që sapo solli.

Ndryshimi

Tani e keni ju në dorë nëse do e fshini CHAT-in apo jo brenda 24 orëve. Mjafton që të klikoni 3 vijat anash, të hiqni opsionin “Delete Chats” dhe të zgjidhni “24 orë pasi e keni parë” dhe bisedë të këndshme.

Pas