Sport

Skoci-Shqipëri, publikohen formacionet zyrtare


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:45 - 10/09/18 |
b.f

Panucci do të hedhë në fushën e lojës një skuadër me ndryshime të shumta në transfertën e Skocisë, krahasuar me ndeshjen e fituar 1-0 ndaj Izraelit në “Elbasan Arena”.

Risitë në formacion janë Ndoji, Lilaj dhe Balaj.

Skocia: Mek Gregor, O’Donell, Robertson, Sutar, Mulgri, Tierni, Mek Gin, Mek Donald, Naismith, Mek Gregor, Rusell.
Shqipëria: Strakosha, Binaku, Gjimshiti, Veseli, Hysaj, Lilaj, Xhaka, Ndoji, Gavazaj, Memushaj, Balaj.

Pas