Sport

Skandali me dy vajzat: Kam gabuar, i kërkoj falje familjes


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:23 - 29/07/21 |
Opi Nion

Kritika të shumta vijojnë në adresë të futbollistit Wayne Rooney, pas fotove dhe videove të publikuara në rrjetet sociale ku shihej në shoqërinë e dy vajzave.

Pa dijeninë e Rooney, vajzat kishin bërë foto dhe video të papërshtatshme kur ai ishte nën efektin e alkoolit.

Ndërkohë, në reagimin e tij, Rooney i kërkon falje familjes së tij dhe klubit të Derby për fotot dhe sjelljen.

“Kam gabuar. Shkova në një festë me dy miqtë e mi. I kërkoj falje familjes sime dhe klubit për imazhet që po qarkullonin dhe dua të vazhdoj të bëj përpara. Mezi pres të nisim përgatitjet për ndeshjet e radhës”, shprehet Rooney./ Opinion.al

Pas