InstaBIZ

Sinan Hoxha: Jemi ende herët për tu bërë prindër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:50 - 28/09/15 |
root

Java që lamë pas ishte e mbushur me lajme e thashetheme rozë dhe njëri prej tyre, ishte se Sinan Hoxha dhe Andrra Destani do të bëheshin prindër. Këngëtari Sinan Hoxha konfirmon për Opinion.al se ata nuk do të bëhen prindër. “Eshtë padiskutim një thashethem, pasi është shumë herët për tu bërë prindër”, thotë Sinani në një komunikim të shpejtë me Whatsapp. Andrra dhe Sinani, u martuan në fillim të muajit shtator dhe dasma e tyre ishte një nga ngjarjet më të komentuara në shtypin rozë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas