-Jetë dhe Stil

Silikoni në gojë, dorëzohen mjekët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:00 - 04/11/15 |
root

Lisa Hind është 30 vjeç dhe një nga femrat më të fiksuara pas botox dhe fillers. Ajo ka mbi tetë vjet që i mbush buzët me silikon dhe sipas Daily Mail, bashkëshorti i saj ka harxhuar mbi 43,000 paund përgjatë këtyre viteve martesë, për ti plotësuar tekat e saj, Mirëpo mrekullia nuk ka zgjatur shumë, Lisës i ka plasur silikoni në buzën e poshtme dhe mjekët nuk kanë çfarë ti bëjnë. Pasi është frikësuar tej mase nga ky inicident, ku do ti nënshtrohet tani një operacioni për ta qepur atë, Lisa i bën thirrje të gjitha femrave të heqin dorë nga botoksi.

Doctors were unable to stitch it up because of her fillers

Lisa si ka qenë dhe si është bërë:

21

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas