Aktualitet

Basha: Dy drejtorë policie të implikuar në trafikun e drogës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:04 - 04/11/15 |
b.f

TIRANE- Dy drejtorë të policisë janë të përfshirë në trafik droge. Kështu deklaroi Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha duke përmendur emrat e drejtorëve të policisë në Korçë dhe Gjirokastër, Arianit Arapi dhe Ajet Zyberi. Basha tha se lidhja e tyre me krerë të trafikut të drogës është dokumentuar edhe nga partnerët. “Publikojmë sot fakte të dokumentuara po kështu nga partnerët, për faktin se dy drejtorë të policisë në Korçë dhe Gjirokastër janë të implikuar drejtëpërdrejt në trafikun e drogës, Arianit Arapi dhe Ajet Zyberi janë dokumentuar përsëri nga partnerët si shërbëtorë të krerëve të trafikut të drogës, si njerëz në dispozicion të biznesmenëve të hashashit”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas