-Jetë dhe Stil

Si do të jetë moti sot?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:29 - 06/02/21 |
el ida

Shqipëria do të mbetet sot në kushte të qëndrueshme atmosferike dhe do të dominohet nga një mot i kthjellët, me kalime të lehta vranësirash, kryesisht në pjesën e parë të ditës.

Temperaturat e ajrit do të mbeten të pandryshuara në mëngjes dhe do të rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 2°C deri në 18°C.

Era do të fryjë lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar dallgëzim 4 ballë.

Pas