InstaBIZ

Si asnjëherë më parë, Visi publikon foton intime me Lori Hoxhën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:21 - 19/10/18 |
b.f

Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë një nga çiftet më të njohur të showbiz-it shqiptar, të cilët kanë shumë vite bashkë, por përpiqen që ta mbajnë lidhjen e tyre jashtë mediave.

Megjithatë, rrallë herë Visi publikon ndonjë foto me Lorin dhe ditën e djeshme, ai ka hedhur një foto shumë intime me të dashurën e tij, ku i dedikon disa fjalë romantike.

Dyshja shihet në avion, Lori e ulur në prehërin e tij dhe shkëmbejnë puthje. “Zemra më del jashtë kontrollit kur të shoh”, ka shkruar Visi përbri fotos për Lorin, e cila sot feston ditëlindjen.

Pas