InstaBIZ

Si asnjëherë më parë, Fjoralba flet për problemet me shëndetin mendor


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:51 - 28/05/21 |
Opi Nion

Një nga prezantueset më të dashura për publikun, Fjoralba Ponari ka ndarë më ndjekësit e saj në rrjetet sociale problemet që ka kaluar me shëndetin mendor.

Nëpërmjet përgjigjeve të disa pyetjeve nga ndjekësit në “Instagram”, Ponari ka treguar se në periudha të ndryshme të jetës së saj ka vuajtur si nga ankthi apo dhe nga depresioni.

“Po, nga te gjitha edhe pse ne periudha te ndryshme te jetes! Eshte me shume rendesi te kesh mbeshtetjen si bashkeudhetare, te njerezve te tu me te rendesishem ne luften me secilen prej atyre qe ke permendur. Nese nuk ke besim te njerezit qe ke afer, kerko ndihme te nje profesionist, me besooo eshte shume e rendesishme te ndash ate qe po kalon me dike tjeter, cfaredo qofte ajo qe po ndjen”, shkruan Fjoralba./Opinion.al

Pas