Te Fundit

Shtatzënë për herë të dytë, infektohet me Covid-19 Blerina Gjylameti


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:58 - 23/10/20 |
Opi Nion

Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti ka rezultuar pozitive me Covid-19. Ajo është karantinuar dhe po merr trajtim mjekësor në banesë raporton Abc news.

Rreth një muaj më parë Gjylameti, u shfaq publikisht me barkun e rrumbullakosur, ndërsa u konfirmua se ishte shtatzënë për herë të dytë.

Pas infektimit, Gjylameti ka ndaluar aktivitetin e saj politik në Qarkun e Tiranës./Opinion.al

Pas