InstaBIZ

Shqiponja e flamurit kuq e zi, logo e albumit të Rita Orës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:17 - 21/10/15 |
root

Albumi i shumëpritur i Rita Orës është gati dhe pritet të dalë shumë shpejt në treg. Në një intervistë të fundit, këngëtarja ka thënë se, simbole si ato të shqiponjës të flamurit shqiptar dhe që kanë shumë domethënie për të, do të jenë pjesë e këtij albumi. Fotografitë e gjithë albumit janë realizuar nga fotografi, Damon Baker.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas