InstaBIZ

Në familjen e Ledina Çelos ndihet atmosfera e HalloweenBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:15 - 21/10/15 |
root

Atmosfera e festës së Halloween-it, duket se po ndihet edhe në shtëpinë e këngëtares, Ledina Çelo. E veshur me ngjyrat e tipike të vjeshtës, Ledina shihet sëbashku me dy fëmijët e saj, Erlisin dhe Perianën. Kungujt e vegjël, lulet e gjithçka tjetër janë detaje që e kanë bërë më të bukur oborrin e Ledinës. Ajo jeton aktualisht në Gjermani me bashkëshortin dhe fëmijët e saj.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas