Sport

Mourinho shtyn në rrugë 14 vjeçarin londinezBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:00 - 21/10/15 |
root

https://vine.co/v/e99xbLgVnLU

“The Sun” ka publikuar një orë më parë një video, ku shfaqet trajneri i Chelsea, Jose Mourinho. Në videon e publikuar shikojmë një djalë 14 vjeçar i cili ka dashur të bëj një video “selfie” me trajnerin e famshëm, por sigurisht që kjo s’mund të pranohej nga “arroganti” Mourinho. Ai e ka shtyrë djaloshin dhe më pas ka parakalur i qetë në rrugën e tij. “Nuk i fola asnjë fjalë, ai më kaloi afër dhe më shtyhu”, ka thënë djaloshi për “The Sun”.

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas