Emisionet

Opinion/ Shqipëria nën përmbytje, si po ndryshon moti?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:50 - 25/09/19 |
Geljano Fataj

Mbrëmjen e 24 shtatorit në programin “Opinion” u diskutua për ndryshimet klimaterike dhe përmbytjen e disa prej qyteteve të Shqipërisë pas stuhive të dendura të shiut.

Meteorologia Tanja Porja, Sazan Guri, Ornela Çuçi, Blendi Salaj, Gjergj Bojaxhi, Evis Gjebrea dhe Artan Shkreli diskutuan mbi çështjet mes debateve të nxehta ndërkohë që fokus mori dhe mungesa e ujit në kryeqytet.

Në pjesën e tretë të programit u shfaq një material për Marko Kepin, shqiptar i cili kandidon për deputet në parlamentin e New Yorkut, nën stemën e Partisë Republikane.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

 

 

 

 

 

Pas