Aktualitet

Shqipëria lëkundet nga tërmeti në orët e para të mëngjesit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 05:38 - 11/11/20 |
Al Do

Lëkundje tërmeti janë ndier në vendin tonë.

Tërmeti është regjistruar rreth orës 4:54 minuta.

Ai ishte i magnitudës 5.1 Riheter dhe kishte një thellësi 10 km.

Epiqendra e tërmetit ishte në Maqedoninë e Veriut pranë Gostivarit por është ndier edhe në Peshkopi, Librazhd, Elbasan dhe Tiranë. /Opinion.al

Pas