Te Fundit

Duka: De Biasi nervoz para ndeshjesBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:49 - 06/10/15 |
b.f

 

Presidenti i FSHF-se Duka është shprehur në “Opinion” se De Biazi është parë shumë i emocionuar para ndeshjes. Madje Duka e ka cilësuar nervoze gjendjen emocionale të De Biazit para kësaj ndeshje dhe ai vetë është përpjekur që ta qetësojë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas