Kryesore

Shqipëri-Poloni/ Formacionet zyrtare, Reja befason me titullarët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:34 - 12/10/21 |
Opi Nion

Është publikuar formacioni zyrtar i Kombëtares Shqiptare për ndeshjen kundër Polonisë. Trajneri italian Edi Reja ka bërë edhe ndryshime në 11-shen titullare..

Duke nisur nga mbrojtja ku Veseli zëvendëson Gjimshitin edhe në mesfushë ka ndryshime thelbësore ku Ramadani dhe Odise Roshi janë zgjedhur si titullarë.

Në sulm  trajneri ka zgjedhur dyshen Uzuni-Manaj me Brojën gati për t’i zëvendësuar. Berisha, Veseli, Kumbulla, Ismajli, Trashi, Bare, Ramadani, Roshi, Hysaj, Uzuni dhe Manaj.

Pas