Kronikë

Emrat/ Sherr në Vlorë, plagosen me thikë dy persona


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:48 - 12/10/21 |
Opi Nion

Dy persona janë plagosur me thikë pas një konflikti të ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00, në lagjen “24 Maji”, për motive të dobëta. Sipas informacioneve, dy personat e përfshirë në konflikt kanë plagosuer njëri-tjetrin me thikë.

Të plagosurit janë identifikuar si Kujtim Saliaj 63-vjeç dhe Jetnor Hoxha- 48 vjeç të dy banues në Vlorë. Ata janë transportuar në spital dhe po marrin ndihmë mjekësore./Opinion.al

Pas