Sport

Shqipëri-Kosovë, 0-0 pjesa e parë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:15 - 13/11/15 |
b.f

Kosova dhe Shqipëria janë duke luajtur në Prishtinë në një ndeshje miqësore. Pjesa e parë ka përfunduar 0:0. Nuk ka shumë raste shënimi, ndërsa atmosfera në stadium është e jashtëzakonshme, e dominuar me shumë thirrje me motive patriotike.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas