-Jetë dhe Stil

Blackberry prodhon celularin e parë Android


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:45 - 13/11/15 |
root

BlackBerry ka prodhuar celularin e parë Android. Ai ka një ekran 5.4 inç të lakuar, që i ngjason modelit S6 Edge të Samsung, kamerë 18MGP dhe një tastierë fizike që fshihet nën ekran. Celulari i ri i BlackBerry pritet t’i rivalizojë modelet e reja të iPhone dhe Samsung.

priv_custom_closed1-1024x982-1024x982

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas