Kronikë

Shpërthim pranë një karburanti në Ksamil, policia dhe ambulanca në vend


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:05 - 30/07/21 |
Opi Nion

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mesidetën e sotme në Ksamil.

Nga raportimet e para, sipas News24 dyshohet se ka shpërthyer një bombol gazi pranë një karburanti në hyrje të Ksamili.

Mësohet se deri më tani policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes teksa deri tani nuk ka informacion për persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Për këtë ngjarje ende nuk ka një reagim zyrtar nga policia e Sarandës./Opinion.al

Pas