Aktualitet

Shpërthen autobuzi i rojeve presidenciale në Tunizi 


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:35 - 24/11/15 |
b.f

Lajmet e para flasin për një autobuz që transportonte rojat e presidentit. Bilanci aktual shenon 2 të vdekur dhe dhjetëra të plagosur.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas