Kronikë

Shpallet në kërkim 29-vjeçari në Vlorë, përdhunoi të miturënBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:32 - 24/09/22 |
Opi Nion

Një 29-vjeçar është shpallur në kërkim nga Policia e Vlorës pasi akuzohet se ka përdhunuar një të mitur.

Policia bën me dije se personi i shpallur në kërkim është identifikuar me inicialet S. Z. Ky shtetas ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një 16-vjeçare.

 “Specialistët për Hetimin e Krimeve të Stacionit të Policisë Selenicë referuan materialet në Prokurori dhe u bë shpallja në kërkim e shtetasit S. Z., 29 vjeç, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhenie seksuale me dhunë me një 16-vjeçare. Vijon puna për kapjen e tij”, njofton policia.

Pas