Aktualitet

Shkodër/ Arrestohet i mituri, qarkullonte me armë zjarri me vete


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:18 - 19/08/21 |
Opi Nion

Një 17-vjeçar është arrestuar nga policia pasi qrkullonte me armë zjarri.

Policia bën me dije se pas informacioneve të marra dhe kontrollit fizik, rezultoi se 17-vjeçari banues në lagjen “Kongresi i Përmetit”, Shkodër, mbante armë zjarri me vete dhe si pasojë është vënë në pranga.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër për  veprime të mëtejshme për veprën penale “Armëmbajtja pa leje”./Opinion.al

Pas