Kronikë

Shkodër/44-vjeçari shkon në spital i plagosur me armë zjarri, mister rrethanatBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:53 - 27/09/22 |
Opi Nion

Një 44-vjeçar është paraqitur në urgjencën e spitalit të Shkodrës mbrëmjen e së martës, me plagë të shkaktuar nga një armë zjarri. Bëhet me dije se i plagosuri është 44-vjeçari Pjetër Kola banues në Lezhë, ndërsa është qëlluar në aksin rrugor Vau i Dejës-Pukë, në rrethana ende të paqarta.

Kola ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën, ndërsa policia po punon për identifikimin e autorit dhe zbardhjen e kësaj ngjarjeje./Opinion.al

 

Pas