InstaBIZ

Shihni kush e konkurron Kim Kardashian!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:47 - 12/11/15 |
b.f

Duket se Kim Kardashian ka një konkurrente të fortë, kur është fjala për kopertinat gjysmë të zhveshura të revistave apo kalendarëve. Ajo quhet Abigail Ratchford, është modele dhe ish-futbolliste, por cilësohet si një ndër femrat më të nxehta të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Ratchford, do të pozojë për kalendarin e vitit 2016, frymëzuar nga fotoja e kopertinës së Kim Kardashian në revistën “Paper”, gati një vit më parë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas