Aktualitet

Vrasin në Mal të Zi, arrestohen në Shkodër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:01 - 12/11/15 |
b.f

Një ngjarje e rëndë e ndodhur në malin e Zi është zbardhur nga policia e Shkodrës dhe ka çuar në ndalimin e tre personave, nën akuzën e  «Vjedhjes me dhunë me pasojë vdekjen» e  shtetases S.B në  Ulqin. Personat e ndaluar janë:

-A. P. 16 vjeç, banues në fshatin Arës-Miliska, Thumane, Krujë,

-Adrijan Pjetri, 27 vjeç, banues në fshatin Arës-Miliska, Thumane, Krujë,

-A. P. 17 vjeç, banues në fshatin Arës-Miliska, Thumane, Krujë.

Policia ka sekuestruar në cilësine e provës materiale edhe një kompjuter, një celular disa bizhuteri dhe sende personale të viktimës.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas